Email
Facebook
Bericht ons

Gallery Aaldering staat na een uitgebreide verbouwing vol met het mooiste en meest bijzondere dat Nico te bieden heeft, maar dat is slechts het topje van de ijsberg. Hij heeft nog zoveel meer staan dat ze zo langzamerhand de auto’s niet meer kwijt kunnen. Vorig jaar organiseerde hij, in samenwerking met Classic Car Auctions, voor het eerst in het bestaan van het bedrijf een veiling om ruimte te maken. Dat was zo’n doorslaand succes dat er dit jaar wéér een veiling plaats vindt!

Er staan ruim 150 klassieke inruil-auto’s op de lijst, dus iedereen krijgt de kans een klassieker te scoren, voor misschien wel heel veel minder dan normaal! De collectie die geveild wordt bestaat uit ingeruilde auto’s, barn-finds, auto’s met werk, restauratieobjecten en volledig gerestaureerde klassiekers.

De veiling vindt online plaats en begint op donderdag 29 november 2018 om 17.00 uur en eindigt op woensdag 12 december 2018 om 20.30 uur. Alle auto’s zijn dan online te bekijken, maar er zijn ook kijkdagen om de auto’s in het echt te zien en te beoordelen. Deze kijkdagen vinden plaats in de warehouse van Gallery Aaldering, uiteraard ook in Brummen. Deze dagen zijn:

Zaterdag 1 december 2018, van 10:00 tot 16:00

Vrijdag 7 december 2018, van 10:00 tot 20:00

Zaterdag 8 december 2018, van 10:00 tot 16:00

Dinsdag 11 december 2018, van 10:00 tot 16:00

Locatie Warehouse:
Mercuriusweg 41
6971 GV Brummen
The Netherlands

Meer informatie:

https://www.classiccar-auctions.com/brummen2018/

http://www.gallery-aaldering.com/nl/

Aankomende events

Copyright © 2024 RTL Autowereld. All rights reserved

Privacy Statement  |  Cookie instellingen

studio29elf